صالحی وارد استان هرمزگان شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
 
 
​وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز صبح با هیات همراه وارد استان هرمزگان شد و مورد استقبال همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مقامات این استان قرار گرفت.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، سید‌عباس صالحی در بدو ورود به استان هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت : هرمزگان استانی ویژه به لحاظ جایگاه فرهنگی هنری در کشوراست.

وی به برنامه‌های این سفر اشاره کرد و افزود: امضای تفاهم‌نامه توسعه فرهنگی هرمزگان با استاندار یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این سفر است که تحولات شگرفی در زیرساخت‌ها و برنامه‌های فرهنگی هنری به دنبال خواهد داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت: سفر به شهرستان بندرلنگه و شهرستان رودان و افتتاح چندین پروژه فرهنگی هنری و دیدار با هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان‌های شرق و غرب و دیدار با پیشکسوتان و فعالان  فرهنگ و هنر از دیگر برنامه های این سفر است.

صالحی به دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس اشاره کرد و افزود :حکم حجت‌الاسلام و المسلمین حاج محمد عبادی‌زاده به‌عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی به ایشان تقدیم می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278788