درخشش مسجدسلیمانی‌ها در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خوزستان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸
 
 
مدیر کتابخانه‌های عمومی مسجدسلیمان از برگزیده شدن 15 نفر از این شهرستان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان خوزستان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خوزستان، آناهیتا باقری با اعلام این خبر گفت: در این جشنواره ۶۱ هزار نفر از کل خوزستان مشارکت داشتند که از این تعداد بالغ بر ۵۰۰۰ نفر از مسجدسلیمان بودند.

وی گفت: مسجدسلیمان در این دوره مانند تمام دوره‌های جشنواره کتابخوانی رضوی جزو شهرستان هایی بود که بیشترین مشارکت را در این جشنواره داشت و امسال نیز در بخش الکترونیک بالاترین آمار را در سطح استان کسب کرد.

باقری ادامه داد: در بخش پویش مجازی ۲۸۷ نفر برگزیده شدند که از این تعداد ۱۱۲ نفر عضو کتابخانه هفت شهیدان هستند و علی‌رغم کمبودها و محدودیت‌هایی که این کتابخانه داشت، در زمره بالاترین سطح مشارکت‌ها در سطح استان قرار گرفت.

وی برگزیدگان این دوره را به این شرح معرفی کرد:

بخش بزرگسال: شکرالله نظر پور (کتابخانه عمومی ارشاد)، نسرین اسدی (کتابخانه میرزا)، پروانه رضایی (کتابخانه موعود)، حمید زمانپور و محبوبه حافظی (هر دو از کتابخانه داراب افسر) و هادی شهبازی (کتابخانه هفت شهیدان).
بخش نوجوان: زهرا منجزی (کتابخانه هفت شهیدان)، آرمان بهزادی و زهرا فرضی کاهکش (هر دو از کتابخانه میرزا)، شیرین صالحی (کتابخانه موعود)، راحله اسدی و هستی قاسمی (هر دو از کتابخانه داراب افسر) و ساسان قادری (کتابخانه عنبر).
بخش کودک: آنیتا تاجمیری (کتابخانه میرزا) و فاطیما تاجمیری (کتابخانه هفت شهیدان).
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279919