تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر روح‌الله

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
 
 
دبیر علمی شانزدهمین جشنواره سراسری شعر روح الله گفت: به دلیل استقبال شاعران از شانزدهمین جشنواره شعر روح الله مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
 
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، عباس شاه‌زیدی دبیر علمی جشنواره شعر روح‌الله از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره سراسری خبر داد و اظهار کرد: به دلیل استقبال شاعران از شانزدهمین جشنواره شعر روح الله مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
 
وی افزود: با توجه به شهادت پرافتخار سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی بخش ویژه‌ای به جشنواره شعر روح الله با عنوان «سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» اضافه شد و شاعران می‌تواند اشعار خود را در این بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
به گفته دبیر علمی جشنواره شعر روح‌الله، هنرمندان می‌توانند آثار خود دو طریق مراجعه به سایت مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) استان اصفهان به آدرس isf.icpikw.ir و یا از طریق پست به آدرس اصفهان، میدان فیض، نگارستان امام خمینی (س)، دبیرخانه جشنواره سالیانه شعر روح الله با کد پستی ۸۱۶۵۶۳۳۱۳۱ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 286280