بعد از چند دوره برگزاری جشنواره در سمنان صورت گرفت؛

بوشهر میزبان جدید جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری جشنواره ملی داستان نویسی رضوی از سری برنامه‌های هجدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در بوشهر خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بوشهر به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرم‌پور با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی امام رضا (ع)، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: بعد از ارسال نامه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دبیرخانه بنیاد بین‌المللی فرهنگی امام رضا (ع) و کارشناسی زیرساخت‌ها برای برگزاری این جشنواره و عملکرد مثبت استان در برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی، بنیاد بین‎المللی امام رضا (ع) میزبانی جشنواره داستان‌نویسی رضوی را به این استان محول کرد.

دبیر جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی ادامه داد: پس از برگزاری نشست با بنیاد بین‌المللی فرهنگی امام رضا (ع) تا پایان سال جاری، نحوه برگزاری این جشنواره و انتشار فراخوان از پورتال اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به اطلاع عموم خواهد رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این جشنواره بتوانیم گامی موثر در راستای اعتلای فرهنگ والای رضوی برداریم.

یادآوری می‏‌شود که دوره‌های قبل جشنواره داستان‌نویسی رضوی به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 286769