۱
 

آموزش «Mechanical Desktop 2009» براي دانشجويان منتشر شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۲۲
 
 
مدير روابط عمومي انتشارات «عابد» از انتشار كتاب «آموزش پيشرفته طراحي و تحليل در Mechanical Desktop 2009» براي دانشجويان رشته طراحي ساخت و مهندسان رشته معماري در اين هفته خبر داد.\
آموزش «Mechanical Desktop 2009» براي دانشجويان منتشر شد
 
حامد كفاش با بيان اين مطلب به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، افزود:« Mechanical Desktop 2009» نرم‌افزاري از خانواده نرم‌افزارهاي «Autodesk Inventor» است كه به مدل‌سازي عملكرد در مجموعه‌ها مي‌پردازد.

وي ادامه داد: كتاب حاضر، به مباحث آموزشي طراحي دو بعدي و سه بعدي در زمينه‌هاي معماري، مهندسي، ساختمان‌سازي، توليدات صنعتي، رسانه و سرگرمي اشاره دارد.

كفاش با اشاره به مباحث اين كتاب گفت: اين اثر، 10 فصل را شامل مي‌شود كه آشنايي با نرم‌افزار، ترسيم دو بعدي، مدل‌سازي، مدل‌سازي 3D، فرمول‌نويسي و جدول طراحي و طراحي سطوح بخشي از آن به شمار مي‌آيند.

وي با بيان اين‌كه نسخه 2009 اين نرم‌افزار حدود چهار ماه پيش وارد بازار شده است، اظهار داشت: مهندس نيما جمشيدي و مهندس نيما صفرآبادي فراهاني در مدت زمان كوتاهي پس از انتشار راهنماي نرم‌افزار، در صدد ترجمه اثر برآمدند.

كفاش همچنين درباره ويژگي‌هاي اين اثر گفت: آموزش مونتاژ، تهيه نقشه، آناليز در نرم‌افزار Mechanical و فيلمبرداري از قطعات برخي از نكات كليدي كتابند كه در ويرايش جديد آن گردآوري شده‌اند.

«آموزش پيشرفته طراحي و تحليل در Mechanical Desktop 2009» در 223 صفحه، شمارگان دو هزار و 100 نسخه و بهاي 13 هزار ريال از سوي انتشارات عابد منتشر ‌شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 40002
 


 
جواد سیاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۲۱:۱۷:۵۴
متشکرم (225773)