طراح آمریکایی کتاب تصویری اوباما را برای کودکان منتشر می کند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۲۴
 
 
یک نقاش و تصویر ساز آمریکایی به زودی کتابی تصویری درباره رییس جمهور آمریکا منتشر می‌کند./
طراح آمریکایی کتاب تصویری اوباما را برای کودکان منتشر می کند
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران( ایبنا) به نقل از دیزرت نیوز، «رابرت بارت» که مدت 26 سال به تدريس تصویرسازی مشغول بوده و تا کنون چندین کتاب برای کودکان طراحی كرده، به زودی کتاب «فقط در آمریکا» را درباره باراک اوباما برای کودکان منتشر خواهد کرد.

این کتاب روند رشد اوباما در اندونزی و هاوایی را به تصویر کشیده و سپس دوران ورود او به دانشگاه هاروارد و همچنین ورود اوباما به سیاست ر ا ترسیم می‌کند. کتاب شامل 25 تصویر است که تقریبا 10 تصویر بیشتر از یک کتاب معمولی برای کودکان دارد. برخی از تصاوير اين کتاب بر اساس عكس‌هاي واقعی طراحی شده و از تركيب چندین تصویر مختلف باهم به وجود آمده است. 

برخی از اين تصاویر، دوران جوانی اوباما در هاوایی را نشان می‌دهند و در برخی دیگر اوباما و همسرش در نخستین روز ازدواجشان به تصویر کشیده شده‌اند. تصویر اوباما به عنوان یک سناتور جوان و همچنین زمان دیدار او با نیروهای آمریکایی در عراق، از جمله تصاویر اين کتاب است.

نویسنده کتاب قبل از شروع طراحی کتاب، زمان مشخصی را صرف مطالعه تصاویر اوباما كرده است. بارت می‌گوید روند تصویرسازي کتاب را از طریق خواندن دقیق و با دقت متون و فکر کردن در این باره که چگونه می‌توان جذابیت‌های بصری را به نوشته های کتاب افزود، شروع کرده است.

بارت بعد از این مرحله طراحی کتاب را آغاز کرده و قرار است آن را اوایل سال آینده ميلادي منتشر کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 43767