۲
 

با «اسرار كوانتومي موفقيت» آشنا شويد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۲۴
 
 
كتاب «اسرار كوانتومي موفقيت» تاليف «ساندرا آنه‌تيلر» درباره شيوه‌هاي موفقيت با نگاهي به اسرار جذب در جهان ترجمه شد. اين اثر حاصل تحقيقات 22 ساله آنه‌تيلر در حوزه علم كوانتوم و تاثيرات آن بر موفقيت است._
جلد كتاب
 
جلد كتاب
مهدي داعي، مترجم اين كتاب به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) گفت: در اين كتاب مي‌خوانيم كه با توجه به عدالت و عشق الهي، قدرت‌‌ها و انرژي‌هاي اتصال و هماهنگي به صورت نظم و شعور جهاني در وجود همه انسان‌ها به طور يكسان قرار داده شده است.

وي ادامه داد: در اين ميان تنها باورهاي محدودكننده، ضعف اراده و انتخاب‌هاي نادرست افراد مانع پيوستن آن‌ها با اين نظم و هماهنگي و خوشبختي آن‌ها مي‌شود.

داعي با بيان اين‌كه قانون جذب، انرژي‌هايي كه فركانس ‌آن‌ها با هم هماهنگ و يكسان است را جذب مي‌كند اظهار داشت: در كتاب با ذكر مثال‌هاي مختلف به نمونه‌هاي اين جذب اشاره شده، به عنوان مثال اگر انديشه و احساس خود را روي فقر و بيكاري متمركز كنيد، در واقع به طور ناخودآگاه، انرژي ارتعاش با فركانس پايين نداري و كمبود را جذب مي‌كنيد.

مترجم كتاب «اسرار كوانتومي موفقيت» اين موضوع را به مباحثي نظير دين، مذهب، رنگ پوست، چهره، مليت بي‌ارتباط دانست و عنوان كرد: اين موضوع تنها به باورها و ذهن ناخودآگاه افراد مرتبط مي‌شود، ضمير ناخودآگاهي كه درست برنامه‌نويسي شده، با مراقبه و به دور از شك و ترديد، فرد را به موفقيت نزديك مي‌كند.

وي با اشاره به اصول مباني اين كتاب، يادآور شد: در بخش‌هاي مختلف اين اثر از چهار فرضيه نسبيت انيشتن، خلق واقعيت توسط مشاهده، عدم قطعيت، پيوستگي و يا عدم مكانيت استفاده شده است.

داعي با برشمردن برخي مزاياي اسرار كوانتومي موفقيت، اظهار داشت: در اين كتاب نمونه‌هاي تمرين و مراقبه براي تمركز قدرت ذهن بر هدف به صورت تشريحي آورده شده و كمك مي‌كند تا قدرت‌هاي دروني و الهي برملا شود.

وي تصريح كرد: در كتاب مي‌خوانيم كه طبق اصل كوانتومي، با آگاهي و شعور الهي خود مي‌توانيم بر تجربيات زندگي خود نظارت داشته باشيم و به جاي روزمر‌گي با پي‌بردن به نشانه‌ها از مرزها عبور كنيم و به موفقيت‌ها نزديك شويم.

وي گفت: در كتاب با استفاده از مباني ساده علمي فيزيك كوانتوم، ماهيت انرژي ذهن انسان و پيامدهاي آن به طرز قابل فهمي گفته شده است.
 
به گفته داعي، دنياي كوانتوم واقعيت‌ها را بيان مي‌كند، واقعيتي كه در سطح سلول‌ها، مولكول‌ها و اتم‌ها اتفاق افتاده و آثار نامحدود بر حصار زمان و مكان مي‌گذارد.

داعي آشنايي با مفاهيم ظريف و لطيف اهرم‌هاي كوانتومي را يكي ديگر از ويژگي‌هاي اين كتاب معرفي و عنوان كرد: موضوع‌هايي چون اعتماد به نفس، نيت، انرژي مثبت، انرژي منفي، آرزو، هدف و... از جمله مقوله‌هايي است كه در كتاب به آن‌ها اشاره شده است.

وي خاطرنشان كرد: افراد با مطالعه اين كتاب بر قوانين و ماهيت كوانتوم اشراف پيدا مي‌كنند و مي‌توانند در هر سلول خود شادي را احساس كنند.

كتاب «اسرار كوانتومي موفقيت» در 270 صفحه با شمارگان سه هزار نسخه و بهاي 4 هزار و 500 تومان به تازگي از سوي انتشارات ارسطو منتشر شده است. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 58212
 


 
کورش صفایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۰۵:۴۷:۱۸
لطفا نحوه خرید پستی این کتاب را به من اطلاع دهید (222625)
 
شکوفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۴-۳۱ ۰۱:۳۲:۱۴
سلام چطوری میشه آن کتاب راپیداکرد،؟ (229157)