رمان برنده پولیتزر در کتابفروشی‌های آلمان

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۷
 
 
رمان «منظره دریا» نوشته «الیزابت استراوت» نویسنده آمریکایی که در سال 2009 موفق به دریافت جایزه پولیتزر شد، با ترجمه «سابینه روس» توسط انتشارات «لوشترن هند» منتشر و روانه کتابفروشی‌های کشور آلمان شد.
رمان برنده پولیتزر در کتابفروشی‌های آلمان
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از خبرگزاری آلمان، این رمان داستانی در مورد عشق و اندوه و تحمل و اعتراض است که به توصیف یک معلم ریاضیات عجیب و غریب و در عین حال دوست داشتنی در محیطی واقع در یک شهر کوچک ساحلی امریکا با عنوان «کروسبی» می‌پردازد. 

هر کسی که به مطالعه این کتاب می‌پردازد، در می یابد که چرا این نویسنده برای نگارش آن موفق به دریافت جایزه ادبی پولیتزر شده است و چرا این رمان برای هفته ها در صدر فهرست پرفروش ترین رمان ها جای داشت. 

این کتاب در مورد شخصیتی به نام «الیو» است که در عین بداندیشی، سرگرم کننده است و مي‌تواند با دیگر انسان‌ها همدردی کند. «الیزابت استراوت» در این کتاب شاد ومتفکرانه خود نشان می‌دهد که چگونه مردم ،هر چند اندک ،به دیگران کمک می کنند. 

عنوان اصلی این رمان «اولیو کیتریج» و انتشارات اصلی آن «راندوم هاوس» نیویورک است. انتشارات «لوشترن هند» که درشهر مونیخ مستقر است، این کتاب 351 صفحه ای را به قیمت 20،60 یورو در آلمان منتشر کرده است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 74972