نمایش 500عنوان کتاب ایرانی در نمایشگاه وین

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
 
 
هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین از 17 تا 21 آبان ماه برگزار می‌شود. جمهوری اسلامی ایران با نمایش 500 عنوان کتاب در این دوره از نمایشگاه شرکت می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، غرفه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه 36 مترمربع است. نمایشگاه کتاب اتریش در مرکز نمایشگاهی شهر وین برگزار می‌شود. در غرفه ایران 500 عنوان کتاب در حوزه‌های ایران‌شناسی، هنر، ادبیات، تاریخ، دفاع مقدس، کودک و نوجوان، کتب تخصصی دانشگاهی و منشورات دانشگاه‌های کشور ازجمله سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه کردستان، دانشگاه مازندران، دانشگاه یزد و دانشگاه رازی کرمانشاه به نمایش گذاشته می‌شود.

دیدار و مذاکره با نمایندگان دانشگاه و مراکز علمی وین، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ، بروشور و لوح فشرده، دیدار با رییس نمایشگاه کتاب وین، مذاکره با رییس اتحادیه ناشران اتریش در خصوص گسترش همکاری‌های دوجانبه و رونمایی از کتاب «چهلم» مجموعه عکس‌های پیاده‌روی اربعین از عکاسان کشور ازجمله برنامه‌های حضور ایران در این دوره از نمایشگاه است.

نمایشگاه کتاب اتریش از 17 تا 21 آبان ماه برگزار می‌شود. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با عنوان «شب طولانی کتاب» یک روز قبل از افتتاح رسمی نمایشگاه برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 253355