همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان؛

امکان خرید با بن‌کارت نمایشگاه در ۱۳ کتابفروشی شهر فراهم شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱
 
 
کسانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می‌توانند از فروشگاه‌های سطح شهر کتاب را با بن تخفیف نمایشگاه بخرند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از اصفهان، هرچند کتابفروشان اصفهان با یک حرکت جمعی در نمایشگاه کتاب شرکت نکردند اما اداره کل ارشاد اصفهان برای از رونق نیفتادن کتابفروشی‌ها طرحی ارائه کرد. در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان که با حضور ۵۰۰ ناشر از سراسر کشور و ۹۰۰۰۰ عنوان کتاب برگزار می‌شود، علاقمندان می‌تواند با خرید بن‌کارت‌ها از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شود. درکنار این، بن‌هایی با تخفیف ۲۰ درصدی ویژه دانش‌آموزان در نظر گرفته شده که می‌‌توانند از آنها استفاده کنند، ناشران نیز تخفیف‌های ۱۰ تا ۲۰ درصدی در غرفه‌ها به مشتریان خود ارائه می‌کنند.

با این طرح کسانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می‌توانند از فروشگاه‌های سطح شهر کتاب را با بن تخفیف نمایشگاه بخرند.

اصغر مختاری (معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان) درباره کتابفروشی‌هایی که همزمان با نمایشگاه بن کتاب را قبول می‌کنند به ایبنا گفت: اداره کل ارشاد اسلامی استان اصفهان در راستای حمایت از کتابفروشی‌های محلی، لیست آن دسته از فروشگاه‌هایی که تمایل به قبول بن های تخفیف نمایشگاهی را داشتند اعلام کرد. این فروشگاه‌ها عبارتند از : کتابفروشی فرهنگسرای اصفهان، کتابفروشی شهرکتاب (اردیبهشت جنوبی) کتابفروشی حوزه هنری، کتابفروشی پارسا، کتابفروشی جاویدان، کتابفروشی مولانا، کتابفروشی سفیر، کتابفروشی البرز۲، کتابفروشی پردیس کتاب، کتابفروشی نشزنوشته، شهرکتاب (شعبه‌های چهارباغ بالا،نظر) و کتابفروشی نقش‌نگین.

وی در ادامه افزود: علاقمندان کتاب که موفق به خرید از نمایشگاه کتاب نمی‌شوند می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها که در سطح شهر پراکنده هستند کتاب‌های مورد نظر خود را بخرند.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همچنین تصریح کرد: مبلغ بن‌های خرید اینترنتی نمایشگاه کتاب اصفهان برای دوره ابتدایی و سطح یک و دو حوزه ۵۰۰ هزار ریال و برای دوره دوم و دانشجویان کارشناسی و ارشد یک میلیون ریال هستند که متقاضیان می‌توانند در زمان نمایشگاه با مراجعه به باجه‌های بانک شهر مستقر در محل نمایشگاه با کارت ملی اقدام به خرید بن کارت کنند.

مختاری ادامه داد: برای استفاده بهتر علاقمندان کتاب، بن‌کارت‌ها در زمان نمایشگاه و تا دو هفته بعد از آن قابل استفاده در کتابفروشی‌های منتخب هستند. علاقمندانی که تا یک ماه بعد از نمایشگاه کتاب موفق به استفاده از بن‌کارت خود نشدند می‌توانند با مراجعه به دستگاه کارتخوان با کسر بیست درصد تخفیف اعمال شده پول خود را باز پس بگیرند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان از ۹ تا ۱۵ آبان‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۰ در نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای علاقمندان است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267046