اسماعیل امینی در پاسخ به برخی شایعات اظهار کرد

ادامه فعالیت بنیاد شعر و ادبیات داستانی در ساختمان جدید/ هیچ کس به مرخصی اجباری نرفته است

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۲
 
 
عضو هیات امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی، درباره برخی اخبار منتشر شده درباره آوارگی این بنیاد پس از تخلیه ساختمان آن، گفت: ساختمان بنیاد به طور طبیعی پس از پایان مدت قرارداد تحویل داده شد و تمام جلسات و برنامه‌های بنیاد در مکان جدید برگزار خواهد شد.
 
اسماعیل امینی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) درباره مطلبی با موضوع تعطیلی بنیاد ادبیات داستانی که امروز برای مدت کوتاهی در خروجی یکی از خبرگزاری‌ها قرار گرفته بود، اظهار کرد: محل سابق بنیاد شعر و ادبیات داستانی که در بن بست چهارم کوچه نوید در خیابان سپهبد قرنی قرار داشت، یک مکان اجاره‌ای بوده و طبیعتا پس از پایان مدت قرار داد، ساختمان بنیاد تحویل داده شد و اکنون به مکان جدید خود در خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت، کوچه روشن، در حال انتقال است.

این عضو هیات امنای بنیاد شعر و ادبیات داستانی با رد مطالب منتشر شده مبنی بر «آوارگی» این بنیاد، تأکید کرد: فعالیت بنیاد به هیچ وجه تعطیل نشده و برگزاری تمامی جلسات و نشست‌های حوزه شعر و داستان نویسی نیز به ساختمان جدید منتقل شده است.

وی همچنین درباره برخی شایعات مطرح شده درباره تحمیل مرخصی اجباری به کارکنان فعال در این بنیاد نیز گفت: این موضوع صحت ندارد و برعکس در این روزها به دلیل جابه‌جایی، فعالیت دوستان و همکاران ما در این بنیاد، بیشتر از گذشته شده است.

امینی درباره دلایل تخلیه ساختمان سابق بنیاد عنوان کرد: تخلیه ساختمان سابق بنیاد یک موضوع عادی و طبیعی است، چراکه فارغ از این که مالک ساختمان هم تمایلی به تمدید قرارداد این مکان نداشت، آن مکان برای ما هم مکان مناسبی نبود. چراکه واقع شدن بنیاد در یک کوچه بن بست و در یک خیابان فرعی و همچنین نبود پارکینگ و جای پارک خودرو در این مکان، مشکلات عدیده‌ای را برای کارکنان بنیاد و همچنین استادان و میهمانانی که برای جلسات به بنیاد می‌آمدند، ایجاد می‌کرد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 226471