پیشنهاد مطالعه برای تعطیلات آخر هفته

اصغری: مطالعه «راز» برای مخاطبان جذابیت دارد/ هواشناسان کتاب قائمی را بخوانند

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
 
 
محمد اصغری، کارشناس سازمان هواشناسی و گوینده اخبار هواشناسی در دو بخش عمومی و تخصصی به مخاطبان خبرگزاری کتاب ایران مطالعه سه عنوان کتاب را در آخر هفته پیشنهاد کرد که یکی از آن‌ها کتاب «راز» نوشته راندا برن است.
 
مهندس محمد اصغری، کارشناس سازمان هواشناسی و گوینده اخبار هواشناسی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب‌ ایران(ایبنا) درباره پیشنهاد مطالعه آخر هفته اظهار کرد: پیشنهاد من برای مطالعه آخر هفته به مخاطبان کتاب ایران شامل دو بخش تخصصی و عمومی است.
 
وی افزود: با توجه به رشته تخصصی‌ام به دانشجویان مطالعه چاپ جدید کتاب «فیزیک هالیدی» را پیشنهاد می‌کنم. کتاب «هواشناسی همدیدی‌- ‌دینامیکی» نوشته دکتر هوشنگ قائمی نیز پیشنهاد من به کارشناسان حوزه هواشناسی است.    
 
اصغری درباره پیشنهاد مطالعه کتاب‌ عمومی گفت: با توجه به مشغله کار و تحصیل چندان برای مطالعه کتاب‌های عمومی فرصت ندارم؛ اما به نظرم مطالعه کتاب «راز» نوشته راندا برن را برای مطالعه روز‌های آخر هفته پیشنهاد می‌کنم.
 
این کارشناس هواشناسی درباره تاثیر‌پذیری از مطالعه کتاب «راز» افزود: «راز» کتاب جذابی است و به‌کارگیری مباحث آن در زندگی شخصی من تجربه جالبی برایم رقم زد؛ اشتراک دریافت‌هایم از این کتاب با یکی از بستگان بیمارم در فرآیند درمانش موثر بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 240217