پیشنهاد فرشته احمدی برای مطالعه پایان هفته:

رمانی با موضوع شکل‌گیری گروه‌های تروریستی

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
 
 
فرشته احمدی نویسنده، رمان‌های "آلوت" نوشته امیر خداوردی و" باغ رویان" نوشته جواد ماه‌زاده را برای مطالعه در آخر هفته پیشنهاد می‌دهد.
 
فرشته احمدی نویسنده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، پیشنهادهای خود را برای مطالعه در آخر هفته عنوان کرد.

نویسنده "پری فراموشی" گفت: رمان "آلوت" نوشته امیر خداوردی رمان خوش‌خوانی است که ماجرای آن در افغانستان می‌گذرد. رمان ترکیبی از رئال و سوررئال است و در حالی که حوادث غیرواقعی به نظر می‌رسند اما به نحوی به رخدادهای تاریخ معاصر اشاره می‌کند.

وی افزود: در این رمان به شکل‌گیری گروه‌هایی مانند طالبان و... پرداخته می‌شود. "آلوت" یکی از رمان‌های جذاب فارسی است که تاریخ معاصر در آن به روشنی دیده می‌شود. این رمان را نشر نگاه منتشر کرده است.رمان دیگری که نویسنده مجموعه داستان"هیولاهای خانگی" برای آخر هفته پیشنهاد کرد، "باغ رویان" نوشته جواد ماه‌زاده است که به تازگی از نشر ثالث راهی بازار کتاب شده است.

فرشته احمدی درباره این رمان گفت: این کتاب را به تمام رمان‌خوانان حرفه‌ای پیشنهاد می‌کنم چرا که هر خواننده‌ای را که به داستان‌های پرماجرا و رمان‌های قطور و حجیم علاقه دارد، راضی نگه می‌دارد.داستان این رمان درباره مردی است که تازه از زندان آزاد شده و درگیر انتخابی نفسگیر است. خواننده در رفت‌وبرگشت‌های زمانی رمان پی به ماجرای داستان می‌برد. این رمان را نشر ثالث در 436 صفحه منتشر کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 253613