پیشنهاد مطالعه برای آخر هفته

«خط مقدم» آیینه خستگی‌ناپذیری پدر موشکی ایران است

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
 
 
عرفانی، نویسنده، کتاب «خط مقدم» را برای مطالعه اخر هفته به مخاطبان کتاب پیشنهاد کرد.
 
سارا عرفانی، نویسنده در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره پیشنهاد مطالعه آخر هفته بیان کرد: کتاب «خط مقدم» نوشته فائزه غفار‌حدادی را به مخاطبان و کتاب دوستان پیشنهاد می‌کنم. این کتاب که به کوشش محمد‌حسین پیکانی تدوین شده و از سوی  انتشارات تعالی اندیشه منتشر شده است. «خط مقدم» در ردیف کتاب‌های مستند داستانی قرار می‌گیرد.
 
این داور هفدهمین دوره جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس ادامه داد: «خط مقدم» شرح فعالیت‌های موشکی شهید حسن طهرانی‌مقدم در طول هشت سال جنگ تحمیلی است. این اثر در هفدهمین دوره جشنواره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس تقدیر شد.
 
عرفانی با اشاره به جذابیت‌های «خط مقدم» ادامه داد: کم و بیش از از فعالیت‌‌ها و تلثیر‌گذاری‌های شهید طهرانی‌مقدم شنیده بودیم؛ علاوه براین با مطالعه این کتاب، خستگی‌ناپذیری شهید برای من جذاب بود. بسیاری از مردم معتقدند که هر کس در حد و اندازه توان خود تلاش می‌کند؛ اما شهید طهرانی‌مقدم باور داشت «چه قدر ضعیف است هر که اندازه توان خود تلاش کند»؛ باوری که نگاه جدیدی به من داد. به‌عبارت دیگر، باور کردم که اگر توان انجام فعالیتی وجود ندارد باید ایجادش کنیم.


Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257816