۱
 

ادامه داستان ماهی سیاه کوچولو به قلم نویسنده 9ساله

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
 
 
امیرعلی طباطبایی مولف خردسال در حال نوشتن ادامه داستان ماهی سیاه کوچولو است.
 
امیر علی طباطبایی مولف 9ساله در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره داستان کتاب «فرانکی در مدرسه» گفت: داستان این کتاب درباره این است که یک موجود کوتوله وارد مدرسه می شود و در جریان بازی فوتبال بچه‌ها همکاری و همفکری با یکدیگر را یاد می گیرند.
 
او در پاسخ به این سوال که آخرین کتابی که خوانده چیست، گفت: «فرار از کتابخانه آقای لمونچلو» آخرین کتابی است که خوانده‌ام و به نویسنده‌های بزرگ مثل چارلزدیکنز و رمان «آرزوهای بزرگ» علاقه‌مندم.
 
این مولف خردسال که در نمایشگاه کتاب حضور پیدا کرده بود، درباره چگونگی روی آوردنش به داستان‌نویسی نیز گفت: درسال اول مدرسه‌ام مسابقه داستان‌نویسی برگزار شد و از آن پس من به نوشتن علاقه پیدا کرده و شخصیت فرانکی را در این مسابقه خلق کردم و آن را ادامه دادم.
 
او در مورد کتاب  بعدی که در دست انتشار دارد نیز بیان کرد: این کتاب در ادامه کتاب ماهی سیاه کوچولو اثر صمد بهرنگی است.  در آخر این داستان به یک ماهی کوچک قرمز اشاره شده که داستان من از این به بعد شروع می شود، این ماهی کوچلو ازمادربزرگش درمورد دریا می پرسد و پس از کمی بحث بالاخره ماهی قرمز به آرزوی خودش می‌رسد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 260502
 


 
آرین
Denmark
۱۳۹۷-۱۱-۱۰ ۱۶:۵۹:۳۶
امیر علی طباطبایی دوست من است اوعلاوه براینکه هم محلی ماست من هرروز اورامدرمدرسه میبینم دبستان پسرانه قدس تهران منطقه یازده خانه ی او در میدان منیریه است (227793)