مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب به ایبنا گفت:

غرفه جدید به هیچ ناشری واگذار نمی‌شود

1800 ناشر در بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب جانمایی شده‌اند
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
 
 
مدیر کمیته ناشران داخلی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره حضور ناشران ثبت‌نام شده در نمایشگاه گفت: حدود یک هزار و 800 ناشر در غرفه‌های بخش‌های مختلف سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جانمایی شدند و می‌توان گفت که 80 درصد ثبت‌نام‌ کنندگان توانسته‌اند در نمایشگاه غرفه داشتنه باشند و با توجه به اینکه در پنجمین روز نمایشگاه هستیم، هیچ غرفه جدیدی داده نمی‌شود.
 
هومان حسن‌پور؛ مدیر کمیته ناشران داخلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: حدود 2 هزار و 650 ناشر برای حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ثبت‌نام کرده بودند که از میان آن‌ها توانستیم به حدود یک هزارو 800 ناشر غرفه بدهیم و 420 ناشر نیز در قالب نمایندگی غرفه دریافت کنند.
 
وی ادامه داد: تا پایان روز سوم و ابتدای روز چهارم نمایشگاه، جانمایی و مشکلات اولیه نمایشگاه برطرف شد و دیگر به هیچ ناشر و درخواست‌کننده‌ای غرفه داده نمی‌شود، زیرا دیگر فضای این کار وجود ندارد.
 
حسن‌پور با بیان اینکه تلاش کردیم غرفه‌ها را به صورت مساوی در میان ثبت‌نام کنندگان توزیع کنیم، یادآور شد: به دلیل کمبود فضا و درخواست ناشران برای دریافت غرفه با متراژهای بالا، مجبور شدیم بسیاری از غرفه‌ها را به صورت مشترک بدهیم تا فضا به بخش عمده ثبت‌نام کنندگان برسد.
 
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 22 اردیبهشت ماه هر روز از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 260666