به همت انجمن ترویج علم

ارائه الگوی کامل به سازمان‌ها برای ترویج علم

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷
 
 
اکرم قدیمی درباره اطلاعات جمع‌آوری شده از نحوه فعالیت‌ سازمان‌های دولتی و غیر دولتی در ترویج علم گفت: پس از برگزاری دو نسشت و دریافت اطلاعات از سوی سازمان‌ها تا یک ماه آینده میزان نحوه فعالیت هر سازمان مشخص می‌شود و پس از آن به تناسب هر سازمان الگویی برای ترویج علم ارائه می‌شود.
 
اکرم قدیمی رئیس انجمن ترویج علم در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره ادامه فعالیت‌های انجمن ترویج علم درباره کسب اطلاعات از فعالیت‌های علمی سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیر دولتی در حوزه ترویج علم گفت: تا کنون دو نشست کلی با نمایندگان سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی از سوی انجمن ترویج علم برگزار شده است که در هر کدام از این نشست‌ها اطلاعاتی نظیر روند فعالیت و نحوه کار آن‌ها در ترویج علم کسب شد.
 
وی افزود: هدف این است که شرایط ترویج علم در سازمان‌های موجود در کشور چگونه است و بر اساس کدام چارچوب عمل می‌کنند.
 
اکرمی گفت: اطلاعات کامل این سازمان‌ها در ماه آینده اعلام خواهد شد که پس از آن انجمن ترویج علم بر اساس ویژگی‌های هر سازمان تحت یک چارچوب کلی به الگوی ویژه هر سازمان و نهاد را ارائه می‌دهد.
 
گفتنی است در اواخر سال گذشته خبرگزاری کتاب ایران به عنوان یکی از رسانه‌های معتبر در حوزه کتاب به ارائه فعالیت‌هایش درباره کتاب‌های حوزه دانش‌ و فن‌آوری پرداخت.  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 261794