مدیر روابط‌عمومی انتشارات امیرکبیر خبر داد:

ملک کتاب‌فروشی رود به انتشارات امیرکبیر واگذار شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
 
 
به گفته فلاح هاشمی، ملک کتاب‌فروشی رود که به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده است، به انتشارات امیرکبیر واگذار شده و همچنان کتاب‌فروشی می‌ماند.
 
میرشمس‌الدین فلاح هاشمی، مدیر روابط عمومی انتشارات امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره خرید ملک کتاب‌فروشی رود در خیابان کریمخان از سوی انتشارات امیرکبیر، گفت: کار واگذاری تقریبا انجام شده و این کتاب‌فروشی نیز به مجموعه کتاب‌فروشی‌های امیرکبیر اضافه خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کتاب‌فروشی از مردادماه با کادر مدیریتی جدید و  برنامه‌های ویژه آغاز به فعالیت خواهد کرد، اظهار کرد:‌ بعد از اینکه مطابق با قرارداد این ملک در اختیار انتشارات امیرکبیر قرار گرفت، بلافاصله با تابلو امیرکبیر آغاز به کار خواهد کرد.

فلاح‌هاشمی در پاسخ به این سوال که امیرکبیر چه برنامه‌هایی برای کتاب‌فروشی جدید خود دارد، افزود: با توجه به فضای مناسب 24 مترمربعی که در طبقه بالایی کتاب‌فروشی وجود دارد، می‌توان از این فضا برای ملاقات‌ اهالی قلم با یکدیگر و همینطور با مخاطبان استفاده کرد. به عبارت دیگر برنامه امیرکبیر این است که این فضا به پاتوق اهل کتاب تبدیل شود.

وی با بیان اینکه گسترش فعالیت‌ها در بخش فروش، از رویکردهای مدیریتی انتشارات امیرکبیر است، گفت: قطعا سعی خواد شد از نهایت ظرفیت‌های این کتاب‌فروشی در راستای اهداف انتشارات امیرکبیر که گسترش بخش فروش است، استفاده شود.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 262063