۲
 
نازنین جودت به ایبنا خبر داد؛

«به وقت بی‌نامی» از نبش قبر گذشته می‌گوید

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷
 
 
رمان تازه نازنین جودت برخلاف دیگر آثار وی که در ژانر وحشت است، مضمونی اجتماعی و انسانی دارد.
 
نازنین جودت در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، درباره رمان تازه خود گفت: «به وقت بی‌نامی» روایت یک شبانه‌روز از زندگی زن میان‌سالی به نام موگه است که سال‌ها نقش‌آفرین اول و موفق سریال‌های تلویزیونی بوده اما به دلیل مشکلاتی چند سالی است از بازیگری فاصله گرفته است.

 نویسنده «شوومان» در ادامه افزود: در آغاز رمان او با کارگردان بنامی قرار ملاقات دارد و به اصرار او قرارداد بازی در یک سریال تلویزیونی که در ارتباط با جنگ و سال‌های دفاع مقدس است را امضاء می‌کند تا به روزهای شهرت برگردد. اما درست وقتی که فکر می‌کند زندگی بسامان است و اوضاع دارد مثل سال‌های دور آرام می‌شود، همه چیز بهم می‌ریزد و موگه برای پیدا کردن عزیزی آواره‌ خیابان‌های تهران می‌شود. صبح تا غروبی که در شهر پرسه می‌زند خاطرات گذشته در ذهنش جان می‌گیرند و او را به دل روزها و ماجراهایی می‌کشند که سال‌هاست از همه‌شان فرار می‌کند. اتفاقاتی که در دوران جنگ رقم خورده و پدر در بیشترشان حضوری پررنگ داشته است.

       

این نویسنده در انتها گفت: رفت و برگشت‌های پاندولی پدر و موگه به گذشته و اکنون داستان، خواننده را در جریان ماجراهای زندگی موگه و خانواده‌اش قرار می‌دهد. نبش قبر گذشته پرده‌ پنهان‌کاری‌ها را کنار می‌زند و دلیل بسیاری از اتفاقات شوم آن سال‌ها برملا می‌شود.

گفتنی است این رمان به تازگی از سوی نشر بان در گروه کتاب‌های سمر منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 272021
 


 
Romania
۱۳۹۷-۱۱-۲۹ ۱۷:۱۴:۰۰
مگر نبش قبر آینده هم داریم؟؟؟؟ (227944)
 
مریم
Romania
۱۳۹۷-۱۲-۱۶ ۰۱:۵۷:۵۶
اصلا تیتر این خبر اشکال داره!!! نبش قبر آینده؟؟؟
چه حرفهایی! (228064)