​عابدین به ایبنا خبر داد:

برگزاری اولین سمینار کسب و کار صنعت چاپ در 11 تیر

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۶
 
 
نخستين سمینار تخصصی کسب و کار صنعت چاپ با هدف استفاده از ابزارهای مدیریتی برای واحدهای صنعت چاپ سه‌شنبه 11 تیر برگزار می‌شود.
 
بابک عابدین؛ رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ طبق تصمیمات فعالیت‌ آموزشی برای اینکه سیستم مدیریتی جدید را درگیر کسب و کار کند، یک سری سمینار و دوره ‌آموزشی برگزار می‌کند.
 
وی افزود: سمینار تخصصی کسب‌وکار صنعت چاپ در حوزه مدیریت نوین و استفاده از روش‌های مدیریتی برای بهبود و توسعه کسب و کار چاپ است.
 
عابدین با بیان اینکه این اولین دوره آموزشی در سال جدید است، گفت: چنین اقداماتی ادامه‌دار خواهد بود و تلاش داریم برای ارتقای فعالیت چاپخانه‌داران و بهبود وضعیت کسب‌وکار آن‌ها برنامه‌ها، سمینار و کنفرانس‌های آموزشی مختلف برگزار کنیم.
 
وی تاکید کرد: مخاطبان این دوره مدیران چاپخانه‌ها هستند، کسانی که می‌خواهند کسب و کار خود را توسعه داده یا به دنبال تغییر در محیط کار خود هستند.
 
عابدین با بیان اینکه می‌خواهیم چاپخانه‌ها را درگیر کنیم، عنوان کرد: چاپخانه‌ها باید بیاموزند استفاده بیشتری از امکانات مدیریت نوینی که کشورهای توسعه یافته در جهان در حوزه چاپ از آن بهره می‌برند، استفاده کنند و در این سمینار به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.
 
نخستين سمینار تخصصی کسب و کار صنعت چاپ با همکاری اتحادیه صادرکنندگان و اتاق بازرگانی تهران 11 تیر ماه از ساعت 15 تا 17 در ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276172