تیمورزاده در گفت‌وگو با ایبنا:

«با مهر تا مهر» امید را در کودکان تقویت می‌کند

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳
 
 
مدیر انتشارات تیمورزاده با اشاره به طرح با مهر تا مهر گفت: اهدای کتاب به کودکان مناطق سیل‌زده روحیه امید را در میان کودکان و نوجوانان این منطقه تقویت می‌کند.
 
فرهاد تیمورزاده؛ مدیر انتشارات تیمورزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره اهمیت اجرای طرح «با مهر تا مهر» عنوان کرد: کتاب همیشه به عنوان یار مهربان کودکان و نوجوانان شناخته شده است و چه خوب که در این طرح برای پر کردن خلاء اوقات فراغت آن‌ها در مناطق سیل‌زده می‌توان کتاب را به دست آن‌ها رساند.
 
وی افزود: من نمونه تجربیات زیادی در اهدای کتاب به مناطق کودکان کم‌برخوردار داشتم و تجربیات من نشان می‌دهد که اهدای کتاب و لوازم‌التحریر تاثیر زیادی در روحیه کودکان دارد زیرا روحیه امید را در آن‌ها زنده نگه می‌دارد.
 
تیمورزاده گفت: این روزها در شرایط اقتصادی سخت مردم مناطق سیل‌زده می‌توانند با مشارکت خوب مردم و اهالی نشر این احساس را داشته باشند که مردم در کنار آن‌ها هستند و تنها نیستند.
 
وی تاکید کرد: بچه‌ها همیشه از گرفتن کتاب یا وسایل نقاشی خوشحال می‌‌شوند، اما امیدوارم برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای انجام شود که کتاب به دست همه کودکان برسد که البته این موضوع نیازمند مشارکت گسترده مردم و در عین حال حضور فعالانه ناشران علاقه‌مند است.
 
تیمورزاده با بیان اینکه باید بعد رسانه‌ای این کمپین پررنگ‌تر باشد، گفت: من معتقدم این طرح نباید تنها در دو روز برگزار شود بلکه باید امتداد داشته باشد یا تمدید شود، از سوی دیگر رسانه‌ها بیشتر کار کنند تا مردم و کتابفروشی‌های بیشتری در این طرح مشارکت کنند.
 
وی یادآور شد: ما برای این طرح تخفیف 40 درصدی بر روی کتاب‌های کتابفروشی در نظر گرفته‌ایم و امیدوارم مردم با حضور گسترده خود در اجرای این طرح به کمک اهالی نشر بیایند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277128