در گفت‌وگو با ایبنا عنوان شد؛

نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر امروز گشایش می‌یابد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
 
 
ششمین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر سیرجان، از سری برنامه‌های جشنواره فرهنگی گل‌گهر از امروز سه‌شنبه 22 مرداد تا 28 مرداد در مجموعه ورزشی گل‌گهر دایر خواهد بود.
 
«میثم کرمانشاهی» مسئول کانون کتاب و کتابخوانی شرکت معدنی، صنعتی گل‌گهر سیرجان ضمن اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و طبق روال سال‌های گذشته، این شرکت با همکاری موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل‌گهر، ششمین جشنواره فرهنگی گل‌گهر را با رویکرد گسترش شادی و نشاط در جامعه برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین و تنها بخش این جشنواره فرهنگی که کار فروش در آن انجام می‌شود، نمایشگاه کتاب آن است، این مسئله را یادآور شد که سال گذشته حدود 120 هزار نفر از پنجمین دوره نمایشگاه کتاب در جشنواره فرهنگی گل‌گهر بازدید کردند و در همین رابطه گفت: امسال هم به دعوت ما 46 ناشر تخصصی و عمومی از شهرهای مختلف کشور به‌ویژه تهران و نیز اصفهان، مشهد و غیره و حدود 32 ناشر در حوزه کودک و نوجوان به گل‌گهر آمده‌اند و این نمایشگاه را برپا می‌کنند.


به گفته این مقام مسئول در شرکت گل‌گهر سیرجان با اعلام اینکه نمایشگاه یادشده از ساعت 20 امروز سه‌شنبه 22 مرداد و با برگزاری آئین افتتاحیه در مجموعه ورزشی گل گهر واقع در بلوار صفارزاده، آغاز به کار می‌کند، گفت: این نمایشگاه تحت نظارت معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و با ارائه 40 درصد تخفیف (20 درصد از طرف ناشر و 20 درصد از طرف ما) اعمال شده روی کتاب‌های عرضه شده، برپا شده است.

کرمانشاهی همچنین با بیان اینکه نمایشگاه کتاب یادشده تا 28 مرداد همه‌روزه از ساعت 18 تا 23 در این مجموعه ورزشی دایر است، گفت: تمامی هزینه‌های اسکان و غذا برای ناشران و غرفه‌داران شرکت کننده، از طرف ما تامین شده و جای هیچگونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279512