​مدیر خانه مطبوعات یزد به ایبنا خبر داد؛

جشنواره رسانه‌های استان یزد با موضوع کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
 
 
مدیر خانه مطبوعات استان یزد از برگزاری جشنواره رسانه با محوریت محتوای تولیدی رسانه‌ها با موضوع کتاب و کتابخوانی در استان یزد خبر داد.
 
فرزاد فیضی، مدیر خانه مطبوعات استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یزد، گفت: خانه مطبوعات و رسانه‌های استان و کمیته اطلاع رسانی ستاد هماهنگی پایتخت کتاب یزد در نظر دارد به مناسبت هفته کتاب از رسانه‌های فعال استان در حوزه تولید محتوای مرتبط با موضوع کتاب و کتابخوانی تجلیل کند.

وی افزود: در همین راستا از مدیران و سرپرستان رسانه‌های استان دعوت به عمل می‌آید تا مستندات خود را برای ارزیابی به خانه مطبوعات و رسانه‌های استان ارسال کنند تا پس از بررسی‌های کمی و کیفی به تفکیک نوع رسانه (خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری، روزنامه‌های محلی، سایر نشریات محلی، سرپرستی روزنامه‌های سراسری) در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می‌شود، تجلیل کنیم.

مدیر خانه مطبوعات استان یزد گفت: متقاضیان می‌بایست مستندات مربوط به را به ایمیل khanehmatbooatyazd@gmail.com یا به شماره تلگرام 09215737121 و همچنین ای دی @Mediayazd و یا از طریق ارسال دستی، به خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد ارسال کنند.

وی گفت: مهلت ارسال 22 آبان ماه جاری است که شرایط حضور در این جشنواره شامل ارسال لینک خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، ارسال تصویر اخبار مندرج در آن نشریه است و همچنین بازه زمانی آثار تولیدی می‌بایست از ابتدای سالجاری تا 30 مهر ماه باشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 283232