افشاگری مدیر سابق تبلیغات ترامب از رفتارهای عجیب او

اجازه دهید ترامپ، ترامپ باشد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
 
 
کوری لواندوفسکی، مدیر سابق تبلیغاتی کمپین دونالد ترامپ در دوران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کتابی به نام «اجازه دهید ترامپ، ترامپ باشد» نوشته، که به رفتارهای عجیب و غیرقابل پیش‌بینی رئیس‌جمهور فعلی آمریکا می‌پردازد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از سی‌ان‌ان، کتاب جدید کوری لواندوفسکی، مدیر سابق تبلیغاتی کمپین دونالد ترامپ در دوران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فردا (14 آذرماه) روانه بازار کتاب آمریکا می‌شود. او در این کتاب که «اجازه دهید ترامپ، ترامپ باشد» نام دارد، سعی کرده چهره مثبتی از رئیس سابقش ارائه دهد، اما نتوانسته به رفتارهای عجیب ترامپ و عصبانیت بیش از حد او اشاره نکند.

لواندوفسکی در حال حاضر از تیم ترامپ اخراج شده است. وی در کتابش که با همکاری دیوید باسی، دیگر مشاور ترامپ نوشته، نحوه کار کردن با رئیس‌جمهور جنجالی آمریکا را توضیح می‌دهد. او می‌گوید: « وقتی با ترامپ پیش از ریاست جمهوری کار می‌کنید، به طور حتم می‌دانید که همه‌ چیز بعد از دوران ریاست‌ جمهوری فرق خواهد داشت. دیر یا زود هر کسی که با ترامپ کار می‌کند خواهد فهمید که نمی‌توان به او اعتماد کرد. اما پیش از اینکه کارت را با ترامپ شروع کنی، نمی‌توانی آن روی چهره او را ببینی.»

او در جایی دیگر می‌نویسد: «رفتارهای ترامپ در برخی جاها خیلی عجیب است. برای مثال در یک مورد که سوار هلیکوپتر بود از خلبان خواست تا ارتفاع را کم کند که بتواند با تلفن همراهش تماس بگیرد.»

به نوشته روزنامه واشنگتن‌پست که بخش‌هایی از کتاب را به دست آورده، رفتارهای ترامپ هر لحظه تغییر می‌کند و هیچ‌کس نمی‌توان رفتارهای او را پیش‌بینی کند. لواندوفسکی در کتاب ترامپ را هنگام عصبانیت به مجسمه‌ای تشبیه کرده که هر لحظه ممکن است به قطعات‌ریزی متلاشی شود.

البته در بیشتر صفحات کتاب، لواندوفسکی سعی کرده چهره‌ای مثبت از رئیس سابقش ارائه کند ولی در عوض به پاول مانفورت، دیگر رئیس سابق تبلیغات کمپین انتخاباتی حمله می‌کند. کوری لواندوفسکی پس از جدایی از تیم ترامپ، وارد شبکه سی‌ان‌ان شد اما زیاد طول نکشید که از آنجا نیز استعفاء کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 255075