با این کتاب‌خوان‌های الکترونیک شنا کنید !

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳
, مترجم : محمد حسن لو
 
 
شرکت‌های تولیدکننده دستگاه‌های کتاب‌خوان الکترونیک برای وسیع کردن طیف مشتری‌های خود دستگاه‌های ضد آبی تولید می‌کنند که مناسب کسانی است که در هر شرایطی کتاب خواندن را فراموش نمی‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ایبوک ریدر - آنهایی که یکی از تفریحاتشان مطالعه است، دوست دارند همیشه و در هر شرایطی کتاب بخوانند اما در برخی مکان ها مانند کنار دریا یا رودخانه خواندن کتاب چاپی توصیه نمی‌شود و به همین خاطر موضوع کتاب الکترونیک مطرح می‌شود.

شرکت‌های تولیدکننده کتاب‌خوان‌های الکترونیک با علم به این قضیه یک سری کتاب‌خوان‌های ضد آب تولید کرده‌اند که البته قیمت بیشتری نسبت به سایر دستگاه‌ها دارند. در اینجا به طور مختصر این دستگاه‌ها را معرفی می کنیم:

- (Kindle Oasis 2): این دستگاه کتاب‌خوان یکی از آخرین نسخه‌های تولید شده توسط شرکت آمازون است. علاقمندان می‌توانند کتاب‌های مورد علاقه خود را با این دستگاه دارای صفحه 7 اینچی به مدت  60 دقیقه تا 2 متر زیر آب نیز مطالعه کنند.

- (Waterfi Kindle Paperwhite) : این دستگاه هرچند نام کیندل را یدک می‌کشد اما به طور رسمی توسط آمازون ساخته نمی‌شود. مشکل این دستگاه فقط بالا بودن قیمت آن نسبت به دیگر دستگاه‌های مشابه است.

- (Kobo Aura One): این کتاب‌‌خوان تقریباً 8 اینچی، توسط شرکت کانادایی کوبو همان مشخصات دستگاه کیندل اوسیس را دارد ولی نسبت به دستگاه آمازون دارای وضوح کمتری در زیر آب است. شرکت کانادایی کوبو یک دستگاه کتاب‌خوان الکترونیک دیگر نیز به بازار معرفی کرده است، که مدل H2o خوانده می‌شود.  

- (Nook Glowlight Plus): این دستگاه تنها نسخه ضد آب شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای بارنزاندنوبل است که طرفداران زیادی هم دارد. این فروشگاه‌ها دستگاه‌های ضد آب دیگری هم دارد ولی این نسخه کمی ارزان‌تر از بقیه است.

- (Pocketbook Aqua 2): این دستگاه سخت در بازاز پیدا می شود اما اگر بتوانید نمونه آن را پیدا کنید دستگاه خوبی برای خواندن کتاب کنار ساحل یا هنگام قایق سواری است.

- (Tolino Epos): این دستگاه کتاب‌‌خوان تولید شرکت تولینو آلمان است که یکی از دستگاه‌های کتابخوان مناسب زیر آب است که می‌تواند تا یک متر زیر آب به مدت 30 دقیقه لذت کتابخوانی را برای شما فراهم کند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 257210