مارتین ایمیس با «قماربازها» بازمی‌گردد

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
, مترجم : محمد حسن لو
 
 
کتاب جدید مارتین ایمیس، نویسنده مطرح انگلیسی به نام «قماربازها» که به نوعی خاطرات کودکی وی را روایت می‌کند در ماه آوریل منتشر خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از بریتیش‌ژورنال - مارتین ایمیس، رمان‌نویس مطرح بریتانیایی به زودی رمان جدیدش با عنوان «قماربازها» را منتشر می‌کند. انتشارات آر.آر.بی (RRB) چاپ کتاب جدید ایمیس را بر عهده گرفته است و طبق اعلام مسئولان، کتاب قرار است ماه آوریل وارد بازار کتاب شود.

ایمس گفته رمان جدیدش الهام گرفته از خاطرات کودکی‌اش است؛ خاطرات شیرینی مانند رفتن به مسابقات اسب‌دوانی به همراه پدرش. وی می‌گوید در سال 2009 تصمیم گرفت خاطراتش را بنویسد اما در ابتدا قرار نبود آنها را قالب کتابی منتشر کند. او بعداً تصمیم گرفت این خاطرات را شرح و بسط دهد و کتابی با موضوع کسانی که روی اسب‌ها شرط‌بندی می‌کنند، بنویسد.

به گزارش ایبنا ایمیس نویسنده کتاب‌های پرفروشی نظیر «یادداشت‌های راحیل»، «نوزادان مرده» ، «موفقیت»، «پول»، «لندن فیلدز» و «کاغذهای راشل» است. از ایمیس آثاری نیز به فارسی ترجمه شده که می‌توان به «استالین مخوف» (نشر نی، ۱۳۸۲) و «بینش بر دریاچه آتش» (نشر چشمه، ۱۳۸۶) اشاره کرد. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 258540