سریال قلعه حیوانات را بازیگر ارباب حلقه‌ها می‌سازد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
, مترجم : محمد حسن لو
 
 
اندی سرکیس بازیگر نقش گالوم فیلم‌هایی مثل ارباب حلقه‌ها و مجموعه هابیت قرار است سریالی با الهام از رمان قلعه حیوانات جرج اورول بسازد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از استاندارد، شبکه نتفلیکس اعلام کرده سریالی با الهام از رمان قلعه حیوانات نوشته جرج اورول به کارگردانی اندی سرکیس تهیه خواهد کرد. سرکیس قرار است این سریال را با همکاری مت ریوز فیلم‌نامه نویس فیلم‌هایی مثل بت‌من بسازد. خود سرکیس پیش از این در نقش گالوم در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت بازی کرده بود.

رمان قلعه حیوانات درباره گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، صاحب مزرعه آقای جونز را از مزرعه‌اش فراری می‌دهند تا خود اداره مزرعه را به‌دست بگیرند تا عدالت و رفاه ایجاد کنند. رهبری این جنبش را گروهی از خوک‌ها به‌دست دارند، ولی پس از مدتی این گروه جدید نیز به رهبری خوکی به نام ناپلئون همچون آقای جونز به بهره‌کشی از حیوانات مزرعه می‌پردازند و هرگونه مخالفتی را سرکوب می‌کنند.

به گفته سرکیس قرار است فیلم‌نامه این سریال با جملات و مفاهیم جدید و معاصر نوشته شود. وی گفت ساخت اثری نمایشی از این رمان کلاسیک کار سختی است. در سال 2012 سرکیس صحبت هایی برای ساخت اثر نمایشی با انجمن جرج اورول کرده بود ولی این پروژه به دلایلی به تعویق افتاد.

شبکه نتفلیکس پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد نسخه جدیدی از کتاب جنگل به کارگردانی سرکیس تهیه کند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263918