رئیس انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم:

نگارش آثاری مشابه «فلسفه سیاسی آیت الله خامنه‌ای» در دستور کار انجمن مطالعات سیاسی حوزه است

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۷
 
 
رئیس انجمن مطالعات سیاسی قم از نگارش آثاری مشابه کتاب «فلسفه سیاسی آیت الله خامنه‌ای» در آینده خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از قم، حجت‌الاسلام محمد میراحمدی، چهارشنبه شب 26 آذر در مراسم رونمایی از کتاب «فلسفه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای» که در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد، با اشاره به اینکه هم‌افزایی خوبی در زمینه‌های علمی در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به وجود آمده است اظهار کرد: کتاب «فلسفه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای» از دستاوردهای علمی است که توسط انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه به چاپ رسیده است.

رئیس انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه با اشاره به اینکه اعضا انجمن مطالعات سیاسی حضور پررنگی در جشنواره‌های بین‌المللی و دینی دارند افزود: کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری و کنگره اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) ازجمله این مشارکت‌هاست.

وی با اشاره به اینکه درزمینه فعالیت‌های مربوط به وحدت حوزه و دانشگاه این انجمن به‌عنوان نمادی از وحدت محسوب می‌شود گفت: اعضای این انجمن دارای مطالعات حوزوی و دانشگاهی هستند و در سال گذشته این انجمن توانسته است رتبه اول علمی را در میان انجمن‌های حوزه به دست آورد.

میر احمدی بابیان اینکه امیدواریم در آینده آثار بهتری را درزمینهٔ نگارش کتاب‌هایی مانند «کتاب فلسفه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای» داشته باشیم گفت: با نشر این نوع کتاب‌ها آشنایی نسل جوان به‌ویژه دانشجویان و طلبه‌ها با اندیشه‌های والای انقلاب اسلامی بیشتر می‌شود.


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 213688