مدیر روابط عمومی انتشارات نیستان:

جلد 18 و 19 ترجمه «شرح نهج‌البلاغه ابن‌ ابی‌ الحدید» منتشر شد/ جلد 20 در مرحله ویرایش نهایی است

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۵۱
 
 
مدیر روابط عمومی انتشارات نیستان از عرضه جلد هجدهم و نوزدهم کتاب «شرح نهج‌البلاغه ابن‌ابی‌الحدید» با ترجمه غلامرضا لایقی خبر داد. به گفته وی جلد بیستم این مجموعه نیز در حال ویرایش نهایی است.
 
مظفرالدین شجاعی، مدیر روابط عمومی انتشارات نیستان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از توزیع جلد هجدهم و نوزدهم کتاب «شرح نهج‌البلاغه ابن‌ابی‌الحدید» با ترجمه غلامرضا لایقی خبر داد و گفت: نسخه عربی این مجموعه 20 جلد بوده که لایقی هر یک از آن‌ها را مطابق با نسخه‌های اصلی ترجمه کرده است. در جلد هجدهم این مجموعه عناوینی مانند خبر فتح مکه، درباره سلمان فارسی و ... آورده شده است. جلد نرم مجلد هجدهم با شمارگان دو هزار و 200 نسخه در 437 صفحه به بهای 32 هزار تومان منتشر شده و  جلد سخت آن نیز به بهای 37 هزار تومان تا هفته دیگر روانه بازار نشر می‌شود.

وی با اشاره به عناوین مجلد نوزدهم یادآور شد: در این مجلد نیز مطالبی مانند نمونه‌هایی از شجاعت حضرت علی (ع)، قصه جنگ خندق، فصلی درباره امر به معروف و نهی از منکر و پاره‌ای از سخنان حکیمانه حضرت امیر در ستایش قناعت، کم‌خوری، فقر و ... آورده شده است.

به گفته شجاعی، جلد نرم مجلد نوزدهم با شمارگان دو هزار و 200 نسخه در 501 صفحه به بهای 35 هزار تومان منتشر شده است. جلد سخت آن نیز به بهای 40 هزار تومان تا هفته دیگر منتشر می‌شود.

مدیر روابط عمومی انتشارات نیستان در پایان از ویرایش جلد بیستم این مجموعه خبر داد و گفت: این مجلد که آخرین جلد کتاب «شرح نهج‌البلاغه ابن‌ابی‌الحدید» است، اکنون به دست مترجم آن در حال ویرایش نهایی است و به‌زودی برای انتشار، به چاپ سپرده خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 214244