جشن امضای آخرین کتاب بلقیس سلیمانی برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
 
 
جشن امضای رمان «شب طاهره» نوشته بلقیس سلیمانی دوشنبه 25 آبان ماه برگزار می‌شود.
 
بلقیس سلیمانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) جشن امضای رمان «شب طاهره» نوشته بلقیس سلیمانی ساعت 15 تا 18 دوشنبه 25 آبان ماه برگزار می شود.

بلقیس سلیمانی، نویسنده و منتقد ادبی، فارغ‌التحصیل رشته فلسفه در مقطع کارشناسی ارشد ‌است. وی که برخی از داستان‌هایش به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده‌اند، داوری جایزه‌های ادبی مانند «جشنواره بین‌المللی برنامه‌های رادیویی» و «جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعاتی» را بر عهده داشت.
 
«هنر و زیبایی از دیدگاه افلاطون»، «بررسی وضعیت کمی و کیفی ادبیات داستانی در دهه هفتاد»، «تفنگ و ترازو: در نقد و بررسی ادبیات دفاع مقدس»، رمان «بازی آخر بانو»، مجموعه داستان «بازی عروس و داماد»، رمان «خاله بازی»، رمان «به هادس خوش آمدید»، رمان «نارسیده ترنج» و مجموعه داستان «پسری که مرا دوست داشت» از آثار این نویسنده به شمار می‌آیند.
 
وی با رمان «بازی آخر بانو» توانست جوایزی همچون «جایزه ادبی مهرگان» و «جایزه ادبی اصفهان» را در سال 1385 به دست آورد. کتاب «شب طاهره» در 154 صفحه به تازگی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شده است.
 
این برنامه با همکاری انتشارات ققنوس و کتاب‌فروشی بوک لند به نشانی خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع پالادیوم، کتابفروشی بوک لند برگزار می‌شود. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 229759