۳
 

حرفه هنرمند «معماری اندیشی» را منتشر کرد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۹
 
 
«معماری اندیشی» نوشته پتر زومتور و ترجمه علیرضا شلویری از سوی انتشارات حرفه هنرمند روانه کتابفروشی‌ها شد.
 
معماری اندیشی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «معماری اندیشی» نوشته پتر زومتور، معمار برجسته سوئیسی و برنده جایزه پریتزکر، با ترجمه علیرضا شلویری از سوی انتشارات حرفه هنرمند منتشر شد.

کتاب هشت فصل دارد که عناوین آن به ترتیب عبارتند از: «نگرشی دیگر به چیزها»، «هسته سخت زیبایی»، «از عشق به چیزها، تا خود چیزها»، «کالبد معماری»، «آموزش معماری، آموختن معماری»، «آیا زیبایی شکل دارد؟»، «جادی امر واقعی» و «نور در چشم انداز». بخش انتهایی کتاب نیز نوشتاری در معرفی نویسنده کتاب است.در بخشی از پیشگفتار مترجم بر این کتاب آمده است: «معماری اندیشی، مجموعه‌ای است از تاملات زومتور در باب معماری؛ و یکی از زیبا‌ترین و انگیزاننده‌ترین کتاب‌هایی که یک معمار درباره کارش نوشته است. زومتور در این کتاب، با دقت و تیزبینی و با آمیزه‌ای از دانش و ذوق هنری، مهم‌ترین ویژگی‌های کار خود را مورد کاوش قرار می‌دهد. عمیق‌ترین تجربه‌های معمارانه‌اش را در قالب قطعه‌هایی جذاب و دلپذیر به تصویر می‌کشد و یکی از ناب‌ترین نمونه‌های معماری اندیشی را خلق می‌کند.»

«معماری اندیشی» نوشته پتر زومتور و ترجمه علیرضا شلویری با شمارگان هزار نسخه، 112 صفحه و بهای 14 هزار تومان از سوی انتشارات حرفه هنرمند روانه کتابفروشی‌ها شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کتاب به نشانی زیر بروید:


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 231515
 


 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۲:۳۱:۳۴
سلام خدمت دوستانی که میخواهند این کتاب رو تهییه کنند میتونید از لینک زیر اقدام کنید:
https://goo.gl/1wBMnX (223274)
 
Haseeb shah
Afghanistan
۱۳۹۷-۰۵-۲۷ ۰۵:۴۵:۴۷
By teacher Haseeb Shah waziri (226302)
 
Haseeb
United States
۱۳۹۷-۰۷-۰۴ ۲۲:۱۹:۰۸
Sapas (226889)