گپ و گفت با اهالی قلم در استان قم

مولف کتاب «تاریخ‌نگاری ابن‌طاووس» در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با مخاطبانش دیدار می‌کند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۶
 
 
سید جواد میرخلیلی، پژوهشگر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، از آغاز دیدار هفتگی با اهالی قلم در استان قم خبر داد و گفت: نخستین دیدار چهارشنبه این هفته با حضور حجت‌الاسلام مصطفی صادقی کاشانی، مصحح کتاب «تاریخ‌نگاری ابن‌طاووس» برگزار می‌شود.
 
سید جواد میرخلیلی، پژوهشگر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اعلام خبر دیدار با اهالی قلم در استان قم به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: نشست با اهالی قلم در استان قم چهارشنبه‌های هر هفته از ساعت 10 تا 12 با نویسندگان آثار در فروشگاه نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود.
 
وی اظهار کرد: نخستین دیدار، گپ و گفت با حجت‌الاسلام مصطفی صادقی کاشانی، مصصح کتاب «تاریخ‌نگاری ابن‌طاوس» است. این کتاب به تازگی از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شده است. علاقه‌مندان با حضور در این نشست می‌توانند پرسش‌های خود را درباره این اثر از مصحح و نویسنده مطرح کنند.
 
میرخلیلی با بیان این‌که دیدار با اهالی قلم در فضاهای فرهنگی تهران با عناوین مختلف برگزار می‌شود، گفت: برگزاری این دیدارها در میان فرهنگیان و نخبگان تهران و شهرهای بزرگ امری پذیرفته شده است اما راه‌اندازی دیدارهای هفتگی با اهالی قلم در استان قم نیز می‌تواند فتح باب مناسبی برای ادامه این نشست‌ها باشد.
 
این پژوهشگر از علاقه‌مندان خواست برای حضور در این دیدار، چهارشنبه 7 بهمن از ساعت 10 تا 12 به فروشگاه نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی واقع در قم، چهارراه شهدا، خیابان ارم، نبش کوچه بیستم مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 232498