از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک

همایش «آنچه لازم است ناشران از قوانین تامین اجتماعی بداند» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰
 
 
نادر قدیانی، رئیس هیات مدیره انجمن ناشران کتاب کودک، گفت: برای افزایش آگاهی ناشران نسبت به قوانین تامین اجتماعی همایش رایگان «آنچه لازم است ناشران از قوانین تامین اجتماعی بداند» را سه‌شنبه (سوم اسفندماه 1395) برگزار می‌کنیم.
 
رئیس هیات مدیره انجمن ناشران کتاب کودک در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از برگزاری کارگاه آموزشی برای ناشران کودک خبر داد و اظهار کرد: انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک در بخش آموزش همواره دوره‌ها و کارگاه‌هایی را جهت افزایش آگاهی و اطلاعات ناشران کودک در بخش‌های مختلف برگزار می‌کند. در این راستا و با توجه به مشکلات پیش آمده بین برخی ناشران کودک و سازمان بیمه تامین اجتماعی و همچنین عدم آگاهی که نسبت به برخی مقرارتی که در قوانین تامین‌ اجتماعی وجود دارد، برآن شدیم کارگاه آموزشی را در این زمینه برگزار کنیم تا ناشران دیگر دچار مشکل یا پرداخت جریمه‌های سنگین نشوند.
 
نادر قدیانی درباره این کارگاه توضیح داد: همه ناشران کودک می‌توانند در این کارگاه که با حضور کارشناسان تامین اجتماعی برگزار می‌شود، شرکت کنند و محدود به اعضای انجمن ناشران کتاب کودک نیست. اما به دلیل محدودیت جا، علاقه‌مندان باید تا پایان ساعت کاری دوم اسفندماه 1395 با حضور در مکان انجمن در این دوره شرکت کنند.
 
همایش رایگان «آنچه لازم است ناشران از قوانین تامین اجتماعی بداند» سه شنبه (سوم اسفندماه 1395) از ساعت 14 تا 15:30 در انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک واقع در خیابان کریمخان زند، قبل از چهار راه حافظ، خیابان به آفرین، کوچه هورچهر پلاک 13 برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 245165