​«روز‌های بی‌آینه» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
 
 
«روز‌های بی‌آئینه» با حضور مرتضی سرهنگی در غرفه فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی «شهر آفتاب» رونمایی و نقد می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) آئین رونمایی از کتاب «روز‌های بی‌آئینه» نوشته گلستان جعفریان، همزمان با هفتمین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ساعت 16 تا 18 در غرفه فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی واقع در سالن 112 شهر آفتاب برگزار می‌شود.

علاوه بر نویسنده کتاب «روز‌‌های بی‌‌آئینه»، مرتضی سرهنگی، پژوهشگر ادبیات پایداری همچنین چهره سال 93 هنر انقلاب اسلامی در این آئین در مقام منتقد حضور دارد.

کتاب «روز‌های بی‌آینه» شامل خاطرات منیژه لشکری، همسر آزاده خلبان حسین لشکری از سوی انتشارات «سوره مهر» منتشر شده است.

در مقدمه کتاب آمده است: «در این کتاب منیژه لشگری زندگی‌اش را روایت می‌کند. ساده، واقعی و بدون شاخ و برگ. دختر جوانی که در بیست سالگی ـ دو سال پس از بستن عهد و پیمان خود برای زندگی مشترک ـ هیجده سال به انتظار می‌نشیند. طوفان حوادث جنگ، او را بدون درک تب و تاب روزهای جوانی به جهانی سخت و سنگین پرتاب می‌کند. منیژه از برابر حقیقت تلخ زندگی‌اش، «بی‌خبری» و «انتظار»، نمی‌گریزد. او در پی نجات احساسات و جوانی‌اش نمی‌افتد، بلکه در سایه سال‌های طولانی انتظار با امید و عشق به همسرش، که نمی‌داند زنده است، و پسر کوچکش، که سخت به او نیاز دارد، روزها را پشت سر می‌گذارد.» 

سی‎اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» و با ریاست سیدعباس صالحی تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 247882