انتقاد یک ناشر از نبود کپسول آتش‌نشانی در غرفه‌ها

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
 
 
سجاد افشار، مدیرمسئول انتشارات صیاد شیرازی ضمن اشاره به عرضه 148 عنوان کتاب در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نسبت به نبود کپسول آتش‌نشانی با توجه به درخواست غرفه‌داران انتقاد کرد.
 
سجاد افشار در گفت‌و‌گو  با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره حضور این نشر در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: انتشارات صیاد شیرازی در مجموع با 148 عنوان کتاب در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور پیدا کرد.

وی افزود: «نفوذ فرهنگی از طریق بای‌های رایانه‌ای»، «نفوذ فرهنگی از طریق زبان‌های بیگانه»، «قانون تجارت»، «چالش‌ها و آسیب‌‌پذیری‌های امنیتی رژیم صهیونیستی(1990 - 2010»، «سقوط امپراطوری آمریکا»، «یمن»، «مدیریت بحران؛ مفاهیم، نظریه‌ها و الگو‌ها»، «راهنمای آموزشی نیرو‌های حافظ صلح سازمان ملل»، «یادمان‌‌های دفاع مقدس» از ‌جمله این آثار است.  
 
مدیرمسئول انتشارات «صیاد شیرازی» درباره میزان استقبال مردم از این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: فارغ از مشکلات رفت‌و‌آمد به نظر می‌رسد که استقبال مردم  از سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل توجه است. مخاطبان شهرستانی بیش از ساکنین پایتخت از نمایشگاه استقبال کرده‌اند.
 
افشار ادامه داد: امکانات و زیرساختار‌ها در مقایسه با سال گذشته تغییر نکرده، این در حالی است که برای کپسول آتش‌نشانی، تلفن و اینترنت ثبت‌نام کرده بودیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248161