استقبال از کتاب‌های زندگینامه اهل بیت (ع) در نمایشگاه کتاب

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
 
 
انتشارات دارالحدیث با برپایی سه غرفه در بخش‌های عمومی، کودک و نوجوان و ناشران عرب در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت. کتاب‌های زندگینامه اهل بیت (ع) از پرفروش‌های این انتشارات بوده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) انتشارات  دارالحدیث که از بین 322 ناشر استان قم، موفق به کسب عنوان ناشر برگزیده سال در بخش عمومی شد، در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با سه غرفه کتاب‌های عمومی در سالن A4 راهروی 4 غرفه 14، کتاب‌های کودک و نوجوان سالنB4 غرفه 72 و ناشران عربی سالن E4 غرفه 90 حضور داشت.
 
از جمله پرفروش‌های غرفه کودک و نوجوان انتشارات دارالحدیث، مجموعه کتاب‌های «شبنم» بود. همچنین استقبال از کتاب‌های زندگینامه اهل بیت(ع) و به‌ویژه کتاب‌هایی درباره حضرت مهدی (عج) با عنوان‌های «مرد بارانی»، «حرف‌های ماه» و کتاب شعر «تولدت مبارک» و «چرا با کودکان مهربان باشیم ؟»، «تو میوه درختی»، «شکوفه‌های دانایی» و «بسته‌های گردو(پیامبرو کودکان)» مورد توجه علاقه‌مندان به کتاب قرار گرفت.
 
انتشارات دارالحدیث در این دوره از نمایشگاه کتاب در بخش ناشران عرب نیز با 240 عنوان کتاب به زبان عربی با 20 درصد تخفیف حضور داشت. از جمله آثار شاخص موجود در غرفه این انتشارات در سالن ناشران عرب نیز می‌توان به «مدارک فقه اهل السنه علی نهج وسائل الشیعه»، « تصحیح مانند اصول کافی»، «استبصار»، «تهذیب»، «نهج البلاغه» و «تفسیر ابی جارود» اشاره کرد.
 
درغرفه انتشارات دارالحدیث در سالن عمومی نمایشگاه کتاب تهران نیز 400 عنوان کتاب عرضه شده که 70 عنوان از این کتاب‌ها از تازه‌های نشر این انتشارات بوده است.  
 
کتاب‌های «تحکیم خانواده»، «احادیث پزشکی کیمیای محبت»، «رضایت زناشویی» و «حکمت‌نامه فاطمی» از جمله پرفروش‌های امسال این غرفه بودند. این کتاب‌ها با تخفیف 20 درصد به مخاطبان عرضه شدند.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امروز (شنبه 23 اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248211