مسابقه کتابخوانی «روح الله» برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
 
 
مسابقه کتابخوانی «روح الله» به همت مدیریت فرهنگی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) چاپ دوم کتاب «روح ‌الله» با شمارگان 10 هزار نسخه از سوی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس منتشر شده است.
 
«درباره روح الله»، «هجرت به قم؛ تحصیل دروس تکمیلى و تدریس علوم اسلامى»، «امام خمینى در سنگر مبارزه و قیام»، «قیام ۱۵خرداد»، «تبعید امام خمینى از ترکیه به عراق»، «امام خمینى و استمرار مبارزه در ۱۳۵۰تا ۱۳۵۶»، «اوج‌گیرى انقلاب اسلامى در ۱۳۵۶ و قیام مردم»، «هجرت امام خمینى از عراق به پاریس»، «بازگشت امام خمینى به ایران، پس از ۱۴سال تبعید»، «رحلت امام خمینى»، «زندگى امام به روایت امام»، «روزشمار برخی مبارزات و تبعیدهای امام خمینى»، «خلاصه وصیت‌نامه امام خمینی» و «مسابقه فرهنگی «روح الله»» فصل‌های این کتاب را شامل می‌شوند.
 
با محوریت این کتاب، مسابقه فرهنگی «روح الله» ویژه ایام رحلت امام خمینی (ره) برای افراد بالای 12 سال برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان به روش‌های زیر می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند:

1- ارسال پاسخ به سامانه پیامکی 3000802222
کافی است به ترتیب، نام مسابقه و شماره گزینه‌های صحیح سؤال‌ها به‌صورت یک عدد پنج رقمی از چپ به راست و نام و نام خانوادگی خود را به سامانه پیامکی ارسال کنید.
 
2- مراجعه به بخش مسابقاتِ پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانیwww.razavi.aqr.ir
 
3. پاسخ به پرسش‌ها در پاسخنامه چاپی: پاسخنامه تکمیل شده را می‌توانید در صندوق‌های مخصوصِ مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر بیندازید یا به صندوق پستی
3۵1 – 9173۵ ارسال کنید. هزینه ارسال پاسخنامه ازطریق قرارداد «پست جواب قبول» پرداخت شده و برای ارسال پاسخنامه، لازم نیست از پاکت و تمبر استفاده کنید.
 
پیامک‌ها و پاسخنامه‌های تکراری و ناقص حذف می‌شوند. آخرین مهلت شرکت در مسابقه، سه‌شنبه 1۵ تیر 1396 است.
 
قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های صحیح و کامل و به‌صورت روزانه انجام می‌شود و نتیجه از طریق سامانه پیامکی 3000802222 به اطلاع برندگان می‌رسد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248221