​«ادبیات مدرن در خاورنزدیک و خاورمیانه» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
 
 
آیین رونمایی و جشن امضای «ادبیات مدرن در خاورنزدیک و خاورمیانه» با ترجمه مشترک احمد تمیم‌داری و عطیه سادات شجاعی، سه‌شنبه 26 اردیبهشت در خانه اندیشمندان علوم انسانی برپا می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، «ادبیات مدرن در خاورنزدیک و خاورمیانه» نوشته گروه نویسندگان به سرپرستی رابین اوستل است که با ترجمه مشترک احمد تمیم‌داری، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و عطیه سادات شجاعی از سوی نشر بایا روانه کتابفروشی‌ها شده است.

آیین رونمایی از این کتاب از ساعت 17 تا 19 فردا (سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه) در تالار حافظ، خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان استاد نجات الهی، نبش ورشو برگزار می‌شود.

در این مراسم به‌جز مترجمان کتاب،  بتول واعظ، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی نیز حضور داشته و به سخنرانی درباره محتوای کتاب می‌پردازد. در پایان نیز کتاب از سوی مترجمان برای حاضران امضا می‌شود.

«ادبیات مدرن در خاورنزدیک و خاورمیانه» مجموعه مقاله‌هايي است از نويسندگان گوناگون درباره ايران، مصر، ترکيه، فلسطین و دیگر کشورهای عربی است که تحولات ادبی در شاخه‌های گوناگون در این کشورها را مورد نقد و بررسی کرده است. تحلیل نویسندگان مقالات این کتاب از ادبیات مدرن و معاصر ایران نیز بدیع و نو بوده و در جای خود قابل تامل است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248288