رونمایی از یک اپلیکیشن قرآنی در نمایشگاه قرآن

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
 
 
آئین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» چهارشنبه 17 خرداد در سالن همایش‌های بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) آئین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» ساعت 21 و 30 چهارشنبه 17 خردادماه با حضور سید محمدعلی ابطحی، رئیس موسسه گفتگوی ادیان و از اعضای مجمع روحانیون مبارز، برخی از اعضای کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی از جمله سیده فاطمه ذوالقدر، مهدی شیخ، اصغر مسعودی و علی رستمیان، مرتضی الویری، منتخب شورای پنجم شهر تهران و مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان و مریم نشیبا، گوینده قدیمی رادیو در سالن همایش‌های نمایشگاه قرآن کریم برگزار خواهد شد.
 
این اپلیکیشن حاوی مطالبی از کتاب «داستان راستان» شهید مطهری با اجرای مریم نشیبا، گوینده قدیمی رادیو است که فضایی تعاملی را با استفاده از تکنولوژی «اینتر اکتیو» برای کودکان ایجاد می‌کند تا با مشارکت آن‌ها، سطح آموزش و یادگیری افزایش یابد.
 
این محصول با حمایت و مشارکت معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط شرکت «نمای نوین» به‌عنوان تنها مجموعه دانش بنیان شرکت‌کننده در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 248953