رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» در نمایشگاه قرآن

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
 
 
آیین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» دوشنبه 22 خرداد با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) آیین رونمایی از اپلیکیشن قرآنی «شهر قصه» ساعت 22 امشب (دوشنبه 22 خرداد) با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور در سالن همایش‌های بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
 
شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی همچون محمدرضا عارف، مهدی شیخ، فاطمه ذوالقدر، اصغر مسعودی، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمدعلی ابطحی، رئیس مؤسسه گفتگوی ادیان و از اعضای مجمع روحانیون مبارز، محمود صلاحی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مرتضی طلایی و ابراهیم امینی از اعضای دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر تهران، علی نوذر پور، رئیس جامعه مهندسان شهرساز، مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده کودک و نوجوان و مریم نشیبا، گوینده قدیمی رادیو از حاضران در این برنامه خواهند بود.
 
این اپلیکیشن حاوی مطالبی از کتاب «داستان راستان» استاد شهید مطهری با اجرای مریم نشیبا و بازنویسی مصطفی رحماندوست است که فضایی تعاملی را برای افزایش سطح مشارکت کودکان در آموزش و یادگیری ایجاد کرده است.
 
این محصول با حمایت و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از سوی شرکت «بوگن دیزاین» ( نمای نوین) به‌عنوان تنها مجموعه دانش‌بنیان شرکت‌کننده در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249090