​فراخوان هفتمین دوره‌ی جایزه ادبی هفت اقلیم

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
 
 
فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی «هفت اقلیم» منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نویسندگان و ناشران جهت شرکت در هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم تا بیست و پنجم تیرماه سال 1396 فرصت دارند سه نسخه از کتاب‌های منتشر شده (شامل مجموعه داستان و رمان) در سال 1395 را به دبیرخانه‌ی جایزه ارسال کنند.

در ششمین دوره این جایزه که در فروردین‌ماه سال جاری برگزار شد، در حوزه مجموعه داستان کوتاه کتاب «مستر جیکاک» اثر احمد زاده برگزیده شده و تندیس جایزه هفت اقلیم، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جایزه را از آن خود کرد.

«گچ» و «چای سبز» از آتوسا افشین نوید و «سی و سه پل چهار و نیم اکتاو» از سلمان باهنر به عنوان آثار جایزه تقدیر این بخش معرفی شدند.

در بخش رمان، «گلوگاه» نوشته طیبه گوهری عنوان اثر برگزیده و سه رمان «نامه نانوشته» اثر ابراهیم دمشناس، «روز اول مهر هرگز نیامد» اثر جمشید ملک پور و «برف سوزی» از ناهید فرامرزی به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شده‌اند.
.
علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه می‌توانند، آثار خود را به دبیرخانه این جایزه به نشانی تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، بعد از خیابان کشواد، پلاک ۵۶۹، موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم ارسال کنند و یا برای اطلاع بیشتر با شماره‌های ۸۸۴۵۷۸۲۵ و۸۸۱۴۶۴۹۰ تماس بگیرند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249274