پانزدهمین نمایشگاه استانی کتاب آذربایجان غربی برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
 
 
معاون فرهنگی ـ هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی از برگزاری پانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب در این استان در اواخر شهریورماه سال جاری خبر داد.
 
منوچهر زادعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: پانزدهمین نمایشگاه استانی کتاب آذربایجان‌غربی با همکاری مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اواخر شهریورماه سال جاری در سالن‌های نمایشگاهی مجتمع فرهنگی ـ هنری ارومیه برگزار خواهد شد.
 
وی توضیح داد: برای این نمایشگاه، اجرای روزانه ویژه‌برنامه‌هایی درنظر گرفته شده که از آن میان می‌توان به برپایی آیین رونمایی کتاب، نقد و بررسی تازه‌های نشر، شعرخوانی، گفت‌وگوی حضوری علاقه‌مندان  با نویسندگان و نشست‌های تخصصی با محوریت امر به معروف و نهی‌ از منکر اشاره کرد.

معاون فرهنگی ـ هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه اظهار کرد: می‌کوشیم در این دوره از نمایشگاه استانی کتاب آذربایجان‌غربی زمینه حضور ناشران معتبر و قوی به لحاظ فرهنگی را فراهم کنیم. همچنین در این دوره برای نخستین‌بار شاهد راه‌اندازی غرفه‌ای با محوریت دفاع مقدس خواهیم بود.
 
گفتنی است؛ چهاردهمین نمایشگاه استانی کتاب آذربایجان‌غربی، سال گذشته با 220 ناشر، 170 غرفه و بُن تخصیصی 350 میلیون تومان برگزار شد. این نمایشگاه بیش از 800 میلیون تومان فروش کتاب داشت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 249911