معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد:

حمایت از تالیف کتاب با موضوع اقتصاد مقاومتی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
 
 
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از تهیه و چاپ مقاله و تالیف کتاب با موضوع تبیین اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی - ایرانی را از اقدامات مهم این معاونت در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست سراسری مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مهم‌ترین حوزه‌های اقتصاد مقاومتی، حوزه‌های فرهنگی، مکتوب و فضای مجازی است.
 
وی افزود: بعضی از محصولات تولید شده در این زمینه‌ها در مخالفت با اقتصاد مقاومتی است و لازم است در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی مجدد قرار گیرند.
 
به گفته مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی معاونت قرآن و عترت حمایت از تهیه و چاپ مقاله با موضوع تبیین اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی - ایرانی در سایت معاونت و نشریه گلستان قرآن، حمایت از تالیف کتاب با موضوع تبیین اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی- ایرانی و تهیه مطالب علمی و کاربردی در ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی - ایرانی برای نشر در فضای مجازی و رسانه‌های مکتوب از جمله اقدامات این معاونت در راستای اقتصاد مقاومتی است.
 
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به همکاری با نهادها و مراکز فرهنگی کشور برای بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های فرهنگی موجود، گفت: در این راستا همکاری با سایر نهادها و مراکز فرهنگی کشور برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی موجود در راستای هم‌افزایی و اجرای برنامه‌های مشترک و جلوگیری از موازی‌کاری انجام شده است.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250016