بیش از هزار اثر در نهمیـن جشنـواره کتاب برتر کودک و نوجوان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
 
 
1143 عنوان کتاب از 80 ناشـر در حوزه‌های شعر، داستان و علمی‌آموزشـی تالیفی به نهمیـن دوره جشنـواره کتاب برتر کودک و نوجوان راه یافتند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دبیرخانه نهمین دورۀ جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان میزان آثار راه‌یافته بر اساس آیین‌نامه به نهمیـن دوره جشنـواره کتاب برتر کودک و نوجوان را 1143 عنوان کتاب از 80 ناشـر در حوزه‌های شعر، داستان و علمی‌آموزشـی تالیفی چاپ اول سال‌های 1394 و 1395در گروه‌هـای سنی خـردسال، کودک و نوجوان اعلام کرد.
 
انجمن فرهنگی ناشـران کتـاب کودک و نوجوان در نهمیـن دورۀ جشنواره بـرای حمـایت از شـاعـران، نویـسنـدگان، تصـویرگـران و سـایر عوامل تولـیـد کتاب ایرانی، فقط کتاب‌های تالیفی را ارزیابی می‌کنند.
 
البته با اینکه میزان استقبال ناشران و شمار کتاب‌های ارسالی بیش از سال‌های گذشته ارزیابی شده است اما بسیاری کتاب‌ها منطبق با آیین‌نامه نبوده است.
 
انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان نهمین دوره جشنواره کتاب برتر را با نگاه ویژه به نقش مدیریتی ناشران در حوزه کتاب‌های تالیفی شامل داستان، شعر، علمی و آموزشی در سال 1396 برگزار می‌کند. در این جشنواره کتاب‌های تالیفی چاپ اول سال 1394 تا 1395 بررسی و ارزیابی می‌شوند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250768