فروش بیش از 81هزار کتاب در سه روز آغازین «طرح تابستانه»

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
 
 
طرح «تابستانه کتاب» که از پانزدهم مردادماه فعالیت خود را آغاز کرده، تاکنون فروشی بیش از 81 هزار کتاب در کارنامه خود ثبت کرده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اجرای طرح «تابستانه کتاب» با شعار «این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» از پانزدهم مردادماه آغاز شده است.
 
از بین 827 کتابفروشی تأییده شده در طرح «تابستانه کتاب» 630 کتابفروشی از مراکز استان‌ها و 197 کتابفروشی از شهرستان‌ها عضو طرح شده‌اند.
 
با گذشت سه روز از اجرای این طرح، شاهد استقبال گسترده افراد از آن هستیم به‌گونه‌ای که در این مدت بیش از 81 هزار کتاب به فروش رفته‌اند.
 
علاقه‌مندان و خریداران کتاب می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی تا پنجم شهریور در مراکز استان‌ها و تا پانزدهم شهریور در شهرستان‌ها به کتابفروشی‌های عضو طرح مراجعه و از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از «اپلیکیشن  کتابفروشی» کتابفروشی‌های سطح شهر را بر روی نقشه مشاهده کرده و بهترین مسیر برای رسیدن به آن را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن با امکان به‌روزرسانی خودکار، شماره تماس و آدرس تمامی کتابفروشی‌های دارای مجوز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آن‌ها را برای رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد. این اپلیکیشن را می‌توانید از سایت خانه کتاب دانلود کنید.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 250889