عرضه کتاب‌های ایرانی در نمایشگاه کتاب هرات

 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
 
 
600 عنوان کتاب از شش ناشر ایرانی در ششمین دوره نمایشگاه کتاب هرات عرضه شده است،‌ این نمایشگاه از 10 تا 20 آبان ماه در شهر هرات کشور افغانستان برپا است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ در ششمین دوره نمایشگاه کتاب هرات،‌ 36 ناشر از ایران و افغانستان جدیدترین آثار حوزه‌های ادبیات و رمان، ‌تاریخ و فلسفه، مدیریت و برنامه‌ریزی، اندیشه، اقتصاد و روانشناسی را با 10 درصد تخفیف عرضه کرده‌اند.
 
سعید دمیرچی، مدیر پخش کتاب و محصولات فرهنگی دمیرچی با اشاره به عرضه کتاب‌ ناشرانی چون سمت، ققنوس،‌ مرکز،‌ نی،‌ آموت و اطراف،‌ عنوان کرد: کتاب‌های ناشران ایرانی در دو غرفه عرضه شده است و استقبال از آثار ایرانی خیلی خوب بوده و بیشترین استقبال در حوزه آثار ادبیات و تاریخ بوده‌اند.
 
وی افزود: کتاب «جانستان کابلستان» نوشته رضا امیرخانی یکی از پرفروش‌ترین آثار غرفه ایران در این نمایشگاه بوده است به طوری که تمام جلدهای این کتاب را تمام کردیم، همچنین کتاب‌های «من او» نوشته رضا امیرخانی، «ملت عشق» اثری از الیف شفق و «بیوه‌کشی» یوسف علیخانی نیز از پرفروش‌های غرفه ایران در نمایشگاه به شمار می‌آیند.
 
 
دمیرچی با اشاره به عرضه چهار هزار و  500 عنوان کتاب در قالب 45 هزار جلد در این نمایشگاه، یادآور شد: 30 غرفه برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که پنج ناشر از شهر کابل و 25 ناشر از شهر هرات در آن حضور دارند.
 
 
ششمین دوره نمایشگاه کتاب هرات از 10 تا 20 آبان از 9 صبح تا هشت بعد از ظهر در محلی جنب اداره اطلاعات و فرهنگ شهر هرات برپا است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 253712