به منظور هماهنگی و تعامل برای تولید برنامه 12 ساعته «برگ 24»

مدیرعامل خانه کتاب و مدیر شبکه چهار دیدار و گفت و گو کردند

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
 
 
مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل خانه کتاب و رضا پورحسین با هم دیدار و درباره پوشش تلویزیونی برنامه‌های هفته کتاب و تولید برنامه‌هایی با محور کتاب گفت‌وگو کردند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به منظور هماهنگی برنامه «برگ 24» که به مدت 12 ساعت متوالی پخش می‌شود، مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل خانه کتاب و رضا پورحسین، مدیر شبکه چهار سیما با هم دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این جلسه که با حضور مکرمه آقایی، مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار،‌ افشین داورپناه، معاون فرهنگی خانه کتاب، رحمان سیفی آزاد، مدیر گروه فیلم و نمایش شبکه چهار، سعید بیابانکی، شاعر و مجری تلویزیون، مارال دوستی، مجری تلویزیون و تعدادی از تهیه‌کنندگان و برنامه‌سازان شبکه چهار برگزار شد، غلامی جلیسه، با توجه به ظرفیت‌های خانه کتاب برای مشارکت و تعامل در ساخت برنامه‌هایی با محور کتاب و کتابخوانی اعلام آمادگی کرد.

 مدیرعامل خانه کتاب با اشاره به تجربه برگزاری چندین دوره جایزه کتاب سال، انتشار چندین فصل‌نامه نقد، برنامه‌های سرای اهل قلم و طرح‌های دیگر این موسسه، ظرفیت‌های خانه کتاب را مشارکت و تعامل برای تولید برنامه‌های چالشی و تاثیر‌گذار در حوزه کتاب تشریح کرد.

پورحسین هم از طرح‌های ارائه شده از سوی مدیرعامل خانه کتاب استقبال کرد و قول مساعدت داد تا در آینده برنامه‌ای با مشارکت خانه کتاب و شبکه چهار تولید شود. 

وی همچنین از برگزاری برنامه چهره ماندگار در سال آینده خبر داد. این برنامه که چند سالی است در برگزاری آن وقفه ایجاد شده است، یکی از برنامه‌های تاثیرگذار در معرفی چهره‌های شاخص و ماندگار معاصر به شمار می‌رفت.

گفتنی است برنامه «برگ 24»  همزمان با روز کتاب و کتابخوانی، (24 آبان‌ماه) از شبکه چهار پخش خواهد شد. تبدیل روز کتاب و کتابخوانی به جشن ملی کتاب از مهم‌ترین اهداف این برنامه است.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 253948