نمایشگاه کتاب با موضوع پیامبر (ص) و امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱
 
 
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به مناسبت سالروز رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، 24 و 25 آبان‌ماه، نمایشگاه موضوعی از کتاب‌های موجود را به نمایش می‌گذارد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بیست و هشتمین روز از ماه صفر، سالروز رحلت خاتم انبياء و برترين آفريده خدا حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) است. کتابخانه عمومی حسینیه‌‌ ارشاد به همین مناسبت، روزهای 24 و 25 آبان‌ماه، نمایشگاهی از منابع موجود را در ساعات کار کتابخانه برپا می‌کند.
 
«محمد خاتم پیامبران»، «سخنان حضرت محمد (ص)»، «سیرت رسول الله (ص)»، «پیام‌آور صلح و آزادی»، «ویژگی‌های سیره پیامبر اعظم (ص)»، «سیرت جاودانه» و «پیام پیامبر» اثر بهاء‌الدین خرمشاهی و مسعود انصاری، از جمله کتاب‌ها با موضوع پیامبر اکرم (ص) است که در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 
همچنین کتاب‌های «فرهنگ جامع سخنان امام حسن (ع)»، «حُسن حَسَن»، «آفتاب حسن» و «سبط اکبر حضرت امام حسن مجتبی (ع)» از جمله آثاری است که با محوریت سیره و شخصیت امام حسن مجتبی (ع) به نمایش گذاشته خواهد شد.
 
علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر از برنامه‌های فرهنگی کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد می‌توانند با شماره ۲۲۸۶۶۴۶۵ تماس گرفته و یا از طریق نشانی الکترونیک www.hepl.ir سؤالات خود را با کتابدار آنلاین مطرح کنند.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254204