کدام نویسندگان و مترجمان به برنامه برگ 24 می‌روند؟

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳
 
 
برنامه تلویزیونی «برگ 24» در آیتم‌های مختلف میزبان چهره‌های شناخته شده و فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازندگان این برنامه، در بخش‌های مختلف از میهمانان فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی دعوت به عمل آمده تا حول محور مباحث مرتبط، به ارائه نظرات خود بپردازند.

مطابق با کنداکتور حسن عامه‌کن، اسدالله شعبانی و شقایق قندهاری در بخش کودک و نوجوان میهمان این برنامه 12 ساعته که برای اولین بار از سوی شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود، هستند. در بخش دیگری از این برنامه نیز هوشنگ مرادی‌کرمانی؛ نویسنده پیشکسوت کودک و نوجوان شرکت دارد.

در بخش فعالان ترویج کتاب‌خوانی، لیلا صباغیان، محمدهادی محمدی، غلام نظری و نینا غریب‌زاده میهمان این برنامه خواهند بود. همچنین توانا حسینی از کردستان و اعضای گروه نخلک از بندرعباس، خانه کتابدار و گروه جهک در بخش خانواده‌های کتابی در این برنامه حضور خواهند داشت.

در بخش ترجمه، میهمانان برگ 24 عبارتند از مهدی غبرایی، کاوه میرعباسی و علی‌اصغر حداد؛ مترجمان سرشناس کشورمان و میهمانان بخش ادبیات دفاع مقدس این برنامه، شهلا آبنوس، گلعلی بابایی و مهناز فتاحی خواهند بود. افشین شحنه‌تبار؛ مدیر انتشارات شمع و مه نیز یکی دیگر از میهمانان این برنامه است.

یکی دیگر از بخش‌های برگ 24، به پژوهشگران و نویسندگان حوزه دین اختصاص دارد و حجت‌الاسلام محمدعلی مهدوی راد و شادی نفیسی میهمانان این بخش هستند.
اما در بخش ویژه نابینایان این برنامه، آیتم‌های مختلفی و متناسب با نیاز نابینایان به کتاب و کتاب‌خوانی طراحی شده و مهرداد زمانی از فعالان روشن‌دلِ اهل قلم و علیرضا ایزدی جوان روشندل و دارنده رتبه سوم کنکور سراسری در رشته علوم انسانی میهمانان این بخش هستند.
 
برنامه برگ 24 که به مدت 12 ساعت به طور زنده از شبکه چهار روز چهار شنبه 24 آذر به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی و جشن ملی کتاب پخش می‌شود.
 
این‌ برنامه با مشارکت خانه کتاب، شبکه چهار، انجمن نابینایان و کتابخانه ملک تولید می‌شود.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 254250