ترجمه جلد نهم «اسفار اربعه» در راه بازار نشر

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۱
 
 
مدیر انتشارات دارالعلم از انتشار ترجمه‌ جلد نهم «اسفار اربعه» و ترجمه «شرایع‌‌الاسلام» تا هفته آینده خبر داد.
 
احسان آذری، مدیر انتشارات دارالعلم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به این دو اثر ترجمه‌ای بیان کرد: «اسفار اربعه» اثر ملاصدرای شیرازی است که ترجمه آن در 9 جلد انجام شده و تا هفته آینده جلد نهم آن روانه بازار نشر خواهد شد.

«شرایع‌الاسلام فی مسائل الحلال و الحرام» یا همان «شرایع‌الاسلام» نیز اثر ابوالقاسم نجم‌الدین جعفر بن حسن معروف به محقق حلی بوده که ترجمه آن تا هفته آینده از سوی انتشارات دارالعلم راهی بازار نشر می‌شود. این دو اثر به همت آیت‌الله محمدمسعود عباسی زنجانی ترجمه شده‌اند.
 
وی درباره جدیدترین آثار منتشر شده از سوی این مرکز نشر در ماه‌های اخیر نیز گفت: از جدیدترین عناوین چاپ نخست دارالعلم که اخیرا منتشر شده می‌توان به کتاب‌های «تجوید احکام قرائت و ذکر در نماز» اثر اسماعیل اشکور وکیلی، «ارزش و اعتبار رویا در منابع اسلامی» و «حفظ قرآن و آثار روانشناختی آن» تالیف مصطفی عباسی مقدم اشاره کرد.
 
آذری افزود: جلد دوم «درسنامه صحیفه سجادیه» اثر حجت‌الاسلام والمسلمین حمید محمدی، «درسنامه ترجمه و تعریب» به قلم رضا امانی و «تفسیر سوره یاسین» نیز از دیگر آثار چاپ نخست سال 96 هستند.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 256430